Yeni Kaymakamın Kabulü: Murtaza Dayanç'ın Göreve Başlaması

Adana'nın Sarıçam ilçesinde göreve yeni atanan Kaymakam Murtaza Dayanç, Anadolu Aslanları İş İnsanları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve beraberindeki heyeti kabul etti.

ASKON Faaliyetlerinin Tanıtımı: Recep Çalışkan'ın Sunumu

Antalyaspor Kepez Belediyespor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? İlk 11'ler Antalyaspor Kepez Belediyespor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? İlk 11'ler

Gerçekleşen ziyarette, ASKON Başkanı Çalışkan, Adana Şubesi'nin iş dünyasındaki etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve bölgedeki ekonomik gelişmelere yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları Kaymakam Dayanç ile paylaştı.

İş Birliği Sözleri: Kaymakam Dayanç'tan Taahhüt

Kaymakam Murtaza Dayanç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adana'nın tüm dinamikleriyle iş birliği içerisinde olacaklarını ifade etti. Yerel yönetimin, iş dünyasıyla iş birliği yaparak bölgeye katma değer sağlamayı hedeflediğini belirten Dayanç, ASKON'un bu noktada önemli bir paydaş olduğunu ifade etti.

İş Dünyası ve Yerel Yönetim: Ortak Hedeflere Doğru

ASKON Başkanı Recep Çalışkan, ziyaretin sonunda Kaymakam Dayanç'a yeni görevinde başarılar dileyerek, ASKON olarak her zaman iş birliği için hazır olduklarını belirtti. İş dünyası ve yerel yönetimin uyum içerisinde çalışması, bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesine olanak tanıyacak gibi görünüyor.

Kaynak: İHA