Konyaaltı İlçesi, Arapsuyu Mahallesinde bulunan ve Konyaaltı sahilinin Boğaçayı köprüsü ile serbest bölge arasında kalan Devletin Hüküm ve Tasarrufu Altındaki kıyı ve sahil bandının üzerinde vaziyet planında yer alan 4 numaralı 6 metrekare yüzölçümlü 1 adet büfe yeri, 102 metrekare yüzölçümlü 1 adet büfe önü açık alan, bin metrekare yüzölçümlü 1 adet şemsiye-şezlong alanı ile ücretsiz olarak halkın kullanımına sunulacak 17 metrekare yüzölçümlü 1 adet tuvalet, 8,metrekare yüzölçümlü 1 adet duş, 5 metrekare yüzölçümlü 1 adet soyunma kabini yapılması, işletilmesi ve süre sonunda Antalya Büyükşehir Belediyesine bedelsiz devredilmesi işinin hazırlanan uygulama projeleri, teknik ve idari şartname esasları doğrultusunda 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre 15 Mart 2031 tarihine kadar kiraya verilecek. İhalede 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü uygulanacaktır.

İHALE DETAYLARI VE YER TESLİMİ

Konyaaltı İlçesi'nde bulunan ve Boğaçayı köprüsü ile serbest bölge arasında kalan Devletin Hüküm ve Tasarrufu Altındaki sahil bandı üzerinde bulunan 4 numaralı alanda yapılacak iş, 15 Mart 2031 tarihine kadar kiraya verilecek. İhale konusu işin süresi, yer teslimi tarihinden itibaren 7 yıldır ve bu süre en fazla 15 Mart 2031 tarihine kadar uzatılabilecek. İhaleye katılmak isteyenlerin geçici teminat bedeli olarak 1 milyon 572 bin 534 TL ödemesi gerekmektedir. İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile gerçekleştirilecektir. İhaleye katılmak isteyenlerin belge ve yeterlilik kriterlerini sağlaması gerekmektedir. İhale dokümanı Antalya Büyükşehir Belediyesi, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığından (Emlak Şube Müdürlüğü) mesai saatleri içinde görülebilir, 5 bin TL bedel karşılığında temin edilebilir.

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI

Büfe yeri İhalesi katılmak isteyenlerin, yasal yerleşimlerini gösteren belge, adres bilgileri, kimlik ve vergi numaralarını içeren belgeleri sunmaları gerekecek. Belgeler arasında geçici teminat mektubu, vekaletname ve iş ortaklığı beyannamesi gibi evrakları da yer alacak. 

Reza Zarrab Dilara Altıntop Evlendi Mi? Dilara Altıntop Kimdir? Reza Zarrab Dilara Altıntop Evlendi Mi? Dilara Altıntop Kimdir?

İHALEYE KATILAMAYACAKLAR

İhaleye katılamayacak kişiler ve yabancı isteklilerin durumu belirli kurallara tabi oalcaktır. İhale komisyonu, ihaleyi yapma veya yapmama konusunda serbesttir ve kararı kesin oalrak belirtildi. İhale dokümanları, Antalya Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı'ndan temin edilebilir ve görülebilir. 

İlan Bilgilerine Bu Linkinden Ulaşabilirsiniz...

Kaynak: Haber Merkezi