Antalya’nın merkez Aksu ilçesindeki bir otelin sahilinde, kimliği henüz belirlenemeyen bir erkek cesedi bulundu. Otel çalışanları tarafından sabah saat 09.00 sıralarında bulunan ceset için bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk incelemeler, cesedin uzun bir süre suyun içinde kaldığını ve kimliği belirlenemeyen bir erkek cesedi olduğunu ortaya koydu. Ceset, kimliğinin tespiti için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Motosiklet sürücüsüne dehşeti yaşattı Motosiklet sürücüsüne dehşeti yaşattı

Antalya Sahillerinde Ceset Sayısı Artıyor: Son Bir Haftada 6 Ceset Bulundu

Çarşamba günü Antalya’nın Alanya ve Manavgat sahillerinde bir çocuk ve bir yetişkin cesedi bulundu. Dün ise Manavgat’ta 2 erkek ve Serik’te 1 kadın cesedi bulundu. Antalya’da son bir hafta içinde sahillerde bulunan ceset sayısı, bugün bulunan erkek cesedi ile birlikte 6’ya ulaştı.

Cesetlerin Bir Bölümü Kaçak Göçmen Teknesinde Hayatını Kaybedenler Olabilir

Bulunan cesetlerin bir bölümünün, batan bir kaçak göçmen teknesinde hayatını kaybedenler olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Dün Serik ilçesinde sahilde bulunan kadın cesedinin üzerinde bulunan elbiseler, 17 gün önce kaybolan Merve Şevval Elmas’ın kaybolduğu gün üzerinde bulunan elbiseler ile benzerlik gösterdi. Cesedin Merve’ye ait olma ihtimali üzerine, ailesinden DNA örneği alınmasına karar verildi.

Kaynak: Haber Merkezi