Yeşilçam’ın en iddialı kadın oyuncularından biri olan Serpil Çakmaklı, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Ancak, yıllardır Serpil Çakmaklı olarak tanıdığımız bu ünlü ismin gerçek adı, yıllar sonra ortaya çıktı!

Serpil Çakmaklı’nın Gerçek Adı: Şener Dönmez

1980’li yılların başında TRT televizyonunda yayınlanan Alçaktan Uçan Güvercin adlı mini dizi filmle kariyerinin altın merdivenlerini hazırlayan Serpil Çakmaklı, aslında Şener Dönmez adıyla doğdu. 1962 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Çakmaklı, ilki 16 yaşında olmak üzere üç evlilik yaptı.

Kahramanmaraş'ta deprem meydana geldi Kahramanmaraş'ta deprem meydana geldi

Serpil Çakmaklı’nın Soyadı Değişikliği

1980’li yıllarda Mert Çakmaklı ile evli olan Serpil Çakmaklı, 6 ay süren evliliğinin ardından soyadını değiştirmedi. Bu bilgi, son haliyle magazin gündemini çalkalayan Serpil Çakmaklı hakkında şoke eden bir gerçek olarak ortaya çıktı.

Bu bilgi, yıllardır ekranlarda tanıdığımız Serpil Çakmaklı’nın gerçek adının bambaşka olduğunu gösteriyor. Bu bilgi, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri olan Serpil Çakmaklı hakkında bilinmeyen bir gerçeği ortaya çıkarıyor. user’ Antalya’nın Alanya ilçesinde, 3 yaşındaki oğlunu döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan baba hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Kaynak: Haber Merkezi