Kütahya Simav'da Çam Kese Böceği ile Biyolojik Mücadelede 5 Bin Av Böceği Üretildi! Kütahya Simav'da Çam Kese Böceği ile Biyolojik Mücadelede 5 Bin Av Böceği Üretildi!

Üsküdar Belediyesi, planları iptal edilen arazi üzerinde devam eden inşaatı kısa süre önce durdurdu. CHP'li Üsküdar Belediyesi, plansız kalan alanda devam eden inşaatın kanunsuz olduğunu belirten bir yurttaşın başvurusu üzerine harekete geçmişti.

Yurttaşın Başvurusu Sonucu İnşaat Durduruldu

Emre Özipek isimli yurttaş, plansız kalan alanda devam eden inşaatın kanunsuz olduğunu belirterek Üsküdar Belediyesi'ne başvurdu. Belediye yetkilileri, yapılan kontrol ve incelemenin ardından inşaatın durdurulduğunu bildirmişti.

LÖSEV Başkanı Dr. Üstün Ezer'den Açıklama

LÖSEV Başkanı Dr. Üstün Ezer, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Tezer, "Bir ülkede Sağlık Bakanı'nın 17 tane özel hastanesi olacak, bunların çoğu devlet arazisine ve kaçak yapılacak. O Sağlık Bakanı halen görevde kalacak, hastanelerini kimse denetleyemeyecek. Ve o özel Sağlık Bakanı tam ücretsiz ve % 94 iyileşme başarılı Lösante'ye tam ruhsat vermeyecek" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi