Kastamonu-Çankırı ve Bingöl-Erzurum çevrelerindeki yoğun kar yağışı ulaşıma engel oldu. Bu bölgelerdeki karayolları ile Ilgaz Dağı'ndaki 15 Temmuz İstiklal Tüneli kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

Ulaşıma Kar Engeli! Araçlar Yollarda Kaldı

Ilgaz Dağı'nda tünel ulaşıma kapandı

Kastamonu-Çankırı karayolu üzerindeki 15 Temmuz İstiklal Tüneli, yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle ulaşıma kapandı. Çankırı istikametine seyir halinde olan araçlar, zemini kaplayan kar ve buzlanma sebebiyle mahsur kaldı. Uzun kuyruklar oluşan karayolunda sürücüler kontak kapatırken ekipler ulaşımın yeniden sağlanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Ulaşıma Kar Engeli! Araçlar Yollarda Kaldı

Marmara Denizi'nde Batan Gemide Arama Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor Marmara Denizi'nde Batan Gemide Arama Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor

Kastamonu'da yoğun kar yağışı: Onlarca araç yolda kaldı

Kastamonu'nun yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı etkili oluyor. Kuzey kesimlerindeki ilçelerde yoğun kar yağışı etkisini artırdı. Yüksek kesimlerinde bulunan karayollarında ulaşım olumsuz yönde etkilendi. Kış lastiği takmayan bazı araçlar da yolda mahsur kaldı. Karayolları ekipleri ise yol küreme çalışmalarını sürdürüyor.

Ulaşıma Kar Engeli! Araçlar Yollarda Kaldı

Bingöl-Erzurum karayolu buzlanma nedeniyle araç trafiğine kapatıldı

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, 'Bingöl-Erzurum Devlet Yolunun 28 km-48 km'leri arası ile Bingöl - Erzurum Devlet Yolunun 0 km-39 km'leri arası aşırı buzlanmadan dolayı saat 21.00 itibari ile araç trafiğine kapatılmıştır' denildi.

Fırtınada garajın çatısı uçtu! Fırtınada garajın çatısı uçtu!

Kaynak: İHA