Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, 56. yaş gününü kutladı. Ekip arkadaşlarının sürpriz doğum günü kutlamasıyla duygusal anlar yaşayan Kocagöz, “Hayat tecrübelerimle 56 yaşına girdim ama kendimi 20 yaşında hissediyorum. 20 yaş heyecanıyla çalışıyorum” dedi.

Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Her gün ilçe halkıyla kucaklaşarak seçim çalışmalarını sürdüren Kocagöz, yoğun temposu sırasında doğum gününü unutunca ekip arkadaşları sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenledi. Kepez Sakarya Caddesi üzerinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde meclis üyesi adayları, çalışma arkadaşları ve partililer tarafından sürpriz doğum günü pastasını görünce çok şaşıran Kocagöz, duygu dolu anlar yaşadı.

Genel kurula Antalya damgası: 5 üye belirlendi! Genel kurula Antalya damgası: 5 üye belirlendi!

Tecrübe ve Heyecan Bir Arada

Kocagöz, Kepez Belediye Başkan Yardımcılığı, Kepez ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, ANET Genel Müdürlüğü ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği görevlerini hatırlatarak yerel yönetimler tecrübesinden söz etti. “Hayat tecrübelerimle 56 yaşına girdim ama kendimi 20 yaşında hissediyorum. 20 yaş heyecanıyla çalışıyorum” diyerek, yaşının tecrübe ve gençlik heyecanını bir arada taşıdığını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi