Mersin Erdemli 'de 140 m² 3+1  icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Sivas Merkez'de mahkemeden satılık 265 m² arsa Sivas Merkez'de mahkemeden satılık 265 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/2 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Mersin İli, Erdemli İlçesi, ÇEŞMELİ Mahallesi, 140 Ada, 6 Parselde kayıtlı , 11. Kat 24 Numaralı bağımsız bölüm. Taşınmaz Salon ile bitişik mutfak + 3 oda, l adet banyo, WC, ebeveyn banyosu, ve balkonlardan müteşekkil olup doğu-batı cephelidir. Islak zeminler tavana kadar fayans, yer döşemesi seramik olup, odalarda laminent parke, mutfakta seramik, duvar ve tavanlar ise alçı sıva üzeri saten boyadır. Tavanlarda yer yer asma tavan mevcut olup, ana kapı amerikan kapı, tezgah altı ve üstü dolapları ahşaptır. Genel kullanıma açık asansör ve ortak havuz mevcuttur. bağımsız bölüm numarası proje bazında ve fiiliyatta farklıdır. Tüm belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.
Adresi : Liparis 3 Tatil Sitesi E Blok 11/24 Çeşmeli Erdemli / MERSİN
Yüzölçümü : 140 m2
Arsa Payı : 14/9600
İmar Durumu : Var
Kıymeti : 3.000.000,00 TL
KDV Oranı : %'de1
Kaydındaki Şerhler: BAĞIMSIZ BÖLÜM NR. PROJE BAZINDA VE FİİLİYATTA FARKLIDIR.

Kaynak: ilan.gov.tr