Başkanlar Akdeniz’e emanet

CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Muhittin Böcek’in korona tedavisinin sürdüğü Akdeniz Tıp Fakültesi’ne CHP’li Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de getirildi. İki başkanın da durumunun iyi olduğu ve tedavilerinin devam ettiği kaydedildi

Başkanlar Akdeniz’e emanet

Başkanlar Akdeniz’e emanet

İki CHP’li belediye başkanı Akdeniz Tıp Fakültesi’nde korona tedavisi görüyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek hastalandığında ‘Ağabeyimiz görevine dönecek’ diyen ve çirkin kulislere Burdur’dan kınama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de 15 Kasım’da Akdeniz Tıp Fakültesi’ne getirildi. Başkan’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de durumu da her geçen gün iyiye gidiyor.

ERCENGİZ BİRKAÇ GÜN BURADA

Korona teşhisiyle Memorial Antalya Hastanesi’ne yatan ama tedavisine Akdeniz Tıp Fakültesi’nde tedavi eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu her gün daha iyiye giderken, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de Burdur Devlet Hastanesi’nde devam eden korona tedavisinde Akdeniz Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. 15 Kasım’da tıp fakültesine getirilen Başkan Ercengiz’in korona kliniğinde tedavisinin yapıldığı ve durumunun geldiği güne göre iyi olduğu öğrenildi. Akdeniz Üniversitesi yetkililerinden alınan bilgiye göre Başkan’ın ateşi yok, genel sağlık durumu orta ama Başkan Ercengiz’in kendisini geldiğinden daha iyi hissettiği kaydediliyor. Birkaç gün daha tedavisinin süreceği öğrenildi.

Songül BAŞKAYA  


Yorum Yap