Galatasaray’ın efsane futbolcusu Mauro Icardi ve Wanda Nara’nın 25 Nisan’da yayınlanan yeni klibindeki ateşli sahneler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ancak bu durum, Batuhan Karadeniz’i rahatsız etti ve “Bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri görmezlikten gelemezsin. Böyle bir video paylaşamazsın. Yazıklar olsun” diyerek tepki gösterdi.

America's Got Talent'ta Korku Dolu Performans! Arshiya'nın Unutulmaz Gösterisi America's Got Talent'ta Korku Dolu Performans! Arshiya'nın Unutulmaz Gösterisi

Aleyna Eroğlu’dan Batuhan Karadeniz’e Sert İfşa

Batuhan Karadeniz’in eski sevgilisi Aleyna Eroğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Karadeniz’i ifşa etti. Eroğlu, “Böyle ahlaksız olan insanlar, evli barklı çocuklu romantik anlarını paylaşmış çiftlere ahlaksız diyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

“Gelin Bu Ahlaksız Diyen İnsanı Biraz İnceleyelim”

Eroğlu, eski sevgilisini hedef alarak “Gelin bu ahlaksız diyen insanı biraz inceleyelim. Eski sevgilisine defalarca şiddet uygulamış, eski sevgilisinden borç diye para alıp o parayı vermemiş, otel odasında bir kızla yakalanıp eski sevgilisiyle dalga geçmiş, sonra koluna taktığı yeni kız arkadaşını TikTok’daki abilere ayarlamaya çalışmış… Yani ben anlayamadım kim ahlaksız… Sen ahlakla ilgilenene kadar bugün mahkemen var ona git” dedi.

Darp İddiası

Eroğlu, daha önce Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini iddia ederek şikayette bulunmuştu.

Kaynak: Haber Merkezi