Kaçak Girişlerde Artış: Ramazan Bayramı'nda Yüzbinlerce Yabancı Denetlendi Kaçak Girişlerde Artış: Ramazan Bayramı'nda Yüzbinlerce Yabancı Denetlendi

Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Suluca Mahallesi'nde trajik bir olay yaşandı. Ceza infaz koruma memuru olan baba Tayfur K. ile Yüreğir Devlet Hastanesi'nde çalışan Suna K., 19 Mart günü işe gitmek için evden ayrıldılar. Evde 12 yaşındaki Zeynep Hilal K., 6 yaşındaki Alparslan Türker K. ve 3 yaşındaki Elif Ayyüce K. kaldı.

Öğle saatlerinde Zeynep Hilal K., annesini arayarak Elif Ayyüce'nin kayıp olduğunu bildirdi. Bu durumu öğrenen Suna K. da eşini arayarak durumu aktardı. Bunun üzerine baba hemen eve döndü. Eve geldiğinde Alparslan Türker K., kardeşinin çamaşır makinesinin içinde olduğunu ve hareketsiz olduğunu söyledi. Baba hızla müdahale etti ve Elif Ayyüce'yi dışarı çıkardı.

Acil Müdahale Yetersiz Kaldı

Havasız kalan ve bilinci kapalı olan Elif Ayyüce'ye baba tarafından ilk müdahale yapıldı. Ancak durumu ciddiyetini koruyunca ambulans çağrıldı. İlk olarak Yüreğir Devlet Hastanesi'ne ardından Balcalı Hastanesi'ne kaldırılan Elif Ayyüce ne yazık ki aynı gün gece saatlerinde hayatını kaybetti.

Otopsi İşlemlerinin Ardından Cenaze Teslim Edildi

Elif Ayyüce'nin cansız bedeni adli tıp kurumu morguna kaldırıldı ve otopsi işlemleri gerçekleştirildi. Ardından cenaze ailesine teslim edildi. Elif Ayyüce'nin çamaşır makinesinde havasız kalarak yaşamını yitirdiği belirtildi.

Kaynak: İHA