Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, Ekincik Koyu sahilinde karaya vuran uzuvları eksik bir kadın cesedi bulundu.

Olay, Ekincik Koyu Gökyar Burnu mevkiinde balık avlayan bir kişinin keşfiyle ortaya çıktı. Sahil Güvenlik ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından, bazı uzuvları eksik olan kadın cesedi Köyceğiz İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından koordine edilerek Köyceğiz İlçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Muğla Köyceğiz Sahilinde Kadın Cesedi Bulundu 

Düzensiz Göçmenlerden Olabileceği Değerlendiriliyor

Olayın ardından başlatılan soruşturmada, kadının kimliği ve ölüm nedeni belirlenmeye çalışılırken, cesedin düzensiz bir göçmene ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Son günlerde Antalya sahillerinde de 6 cansız beden sahile vurmuş, son 10 günde de 3 cansız bedenin KKTC sahillerinde bulunduğu bildirildi. Daha önce de Bodrum sahilinde cesede rastlanmıştı.

Bodrum'da kan donduran görüntü! Başsız ceset bulundu Bodrum'da kan donduran görüntü! Başsız ceset bulundu

İş Görüşmesine Giden Karısını Öldürdü! İş Görüşmesine Giden Karısını Öldürdü!

Antalya Sahillerinde 6 Ceset Bulundu

Antalya’nın merkez Aksu ilçesindeki bir otelin sahilinde, kimliği henüz belirlenemeyen bir erkek cesedi bulundu. Otel çalışanları tarafından sabah saat 09.00 sıralarında bulunan ceset için bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk incelemeler, cesedin uzun bir süre suyun içinde kaldığını ve kimliği belirlenemeyen bir erkek cesedi olduğunu ortaya koydu. Ceset, kimliğinin tespiti için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Çarşamba günü Antalya’nın Alanya ve Manavgat sahillerinde bir çocuk ve bir yetişkin cesedi bulundu. Dün ise Manavgat’ta 2 erkek ve Serik’te 1 kadın cesedi bulundu. Antalya’da son bir hafta içinde sahillerde bulunan ceset sayısı, bugün bulunan erkek cesedi ile birlikte 6’ya ulaştı.

Antalya Sahillerinde Cesetler: Seri Katil Mi? Tekne Faciası Mı? Antalya Sahillerinde Cesetler: Seri Katil Mi? Tekne Faciası Mı?

Bulunan cesetlerin bir bölümünün, batan bir kaçak göçmen teknesinde hayatını kaybedenler olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Dün Serik ilçesinde sahilde bulunan kadın cesedinin üzerinde bulunan elbiseler, 17 gün önce kaybolan Merve Şevval Elmas’ın kaybolduğu gün üzerinde bulunan elbiseler ile benzerlik gösterdi. Cesedin Merve’ye ait olma ihtimali üzerine, ailesinden DNA örneği alınmasına karar verildi.

Kıbrıs sahilinde 10 Günde 3 ceset bulundu Kıbrıs sahilinde 10 Günde 3 ceset bulundu

Kaynak: İHA