ANUGA Fuarı’nda Türkiye’nin organizasyonunu üstlenen İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç,  ihracatı artırmak ve iki ülke arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. ANUGA Fuarına;  ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, Genel Müdür Yardımcısı Münevver Duran Karahasan, Yurtdışı Satış ve Ziyaretçi Temsilcisi Şeniz Yılmaz katılım göstererek firmalara ziyaretlerde bulundu.

T.C. Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes ev sahipliğinde, ANUGA fuarı sebebiyle düzenlenen resepsiyona katılan ekip, 27. ANFAŞ Food Product fuarı ile ilgili olarak Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan ve Köln Ticaret ve Sanayi Odasından Andreas Schafer ve sektör temsilcileri ile görüştü.

ANFAŞ ekibi,  ayrıca ANUGA fuarı kapsamında gerçekleştirilen Türk Gıda ve Perakende Sektörünün Geleceği Konferansına katılım sağladı ve Almanya’daki perakende sektörünü, 15-18 Ocak 2020 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı olarak düzenlenecek 31. Anfaş Hotel Equipment ile 27. Anfaş Food Product fuarlarına davet etti.