Havva Öğüt'ün seslendirdiği şarkı ile dikkatleri üzerine çeken "İnci Taneleri" dizisinin gelecek bölüm tanıtımı merakla bekleniyor. Tanıtımda Havva Öğüt'ün performansı izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. Peki, İnci Taneleri'ndeki Havva Öğüt kimdir? İşte, hakkında bilinmeyenler...

Havva

Havva Öğüt Kimdir?

Havva Öğüt, Türk söz yazarı ve şarkıcı olarak sanat hayatına Aksaray'da 11 Ağustos 1992 tarihinde başladı. Genç yaşlarda müzik tutkusunu keşfeden Öğüt, 2018 yılında "Sen Yanlış Yaptın" adlı albümüyle büyük çıkışını gerçekleştirdi ve müzik dünyasında adından söz ettirmeye başladı.

Hava Ogut

Havva Öğüt'ün Şarkıları

Sanatçı, "Duvarlara Yazıyorum İsmini" gibi şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesi edindi. "Yokluk Belası", "Sevme", "Kara Sevda" gibi eserleriyle de beğeni topladı. Sahne performansları ve uluslararası konserlerle de adından söz ettiren Havva Öğüt, müzik kariyerinde istikrarlı bir çizgi tutturdu.

Kiracısı Demet Akalın'ı Çileden Çıkarttı! O Ev Benim! Kiracısı Demet Akalın'ı Çileden Çıkarttı! O Ev Benim!

Havva Öğüt

Uluslararası Başarıları

Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da birçok konser veren Havva Öğüt, müziğe olan tutkusu ve performansıyla uluslararası alanda da tanınan bir isim haline geldi. Geniş kitlelere hitap eden şarkılarıyla büyük başarılar elde etti.

Kaynak: Haber Merkezi