Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı İnci Taneleri dizisindeki “Gemileri Yakarım” şarkısıyla kısa sürede milyonlarca dinlenmeye ulaşan sanatçı Sincanlı Erkal, sahne ücretini 4 bin TL’den 300 bin TL’ye çıkardı. Daha önce düğünlerde şarkı söyleyerek 4 bin TL kazanan sanatçı, dizide popüler olduktan sonra sahne ücretine zam yaptı.

İnci Taneleri Dizisi Hakkında

İnci Taneleri dizisi, Azem adlı bir edebiyat hocasının hayatını konu alıyor. Azem, karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat sürerken, tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem, hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır: Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Ancak Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır.

Yonca Evcimik Estetikle Yeni Bir Görünüme Kavuştu! Yonca Evcimik Estetikle Yeni Bir Görünüme Kavuştu!

Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın başrolünü paylaştığı, BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisi 25 Ocak’ta ekrana gelecek.

Kaynak: Haber Merkezi