Özel Günler

‘Bu kararı kabul etmiyoruz’

CHP İl Gençlik Kolları tarafından görevden alınan CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Kaymak, il binası önünde yaptığı açıklamada, “sizden icazet almadık. Bu kararı kabul etmiyoruz” dedi

‘Bu kararı kabul etmiyoruz’

‘Bu kararı kabul etmiyoruz’

    Görevden alınan CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Akın Kaymak ve yönetimi il binası önünde basın açıklaması yaptı.

    İl gençlik kolları tarafından uyum sorunu yaşandığı gerekçesiyle görevden alındıklarını belirten Kaymak, “Bizi görevden alanlara sormak isteriz; hangi projeyi yaparken bizimle uyum sorunu yaşadınız. Üniversite gençliği kayyumlara ve baskılara direnirken mi, Antalyalı gençler gelecekten umudunu kesmişken onlara umut aşılamak için yaptığımız çalışmalarda mı? Lütfen söyleyin nerede hangi çalışmada bizimle uyumsuzluk yaşadınız” dedi.

 

    “Tüm partililer şahittir, biz işsiz gençlerle bütünleştik” diyen Kaymak şöyle konuştu: 


   “Biz görevde gelirken il gençlik kollarından icazet almadık. Onlar gibi seçimle geldik. Ülkedeki ‘ben yaptım oldu’ anlayışının parti içinde yaşanması hepimizi üzer.  Partili arkadaşlar bizi beğenmemiş. Adaleti ve hukuku tanımayan bu insanlarla mı ülkeyi aydınlık günlere taşıyacağız. 

    Bizi görevden almanız sadece bize yapılan bir saygısızlık değil, aynı zamanda Kepez gençliğine oy vermiş halka da yapılan büyük bir saygısızlıktır. Biz bu kararı kabul etmiyoruz.” Kaymak’ın konuşması sık sık sloganlarla kesildi.

 

HASTANELİK OLDU!


    Görevden alınan CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Kaymak, il binası önünde yaptığı açıklamanın ardından hastanelik oldu.

 

    Görevden alınan CHP Kepez Gençlik Kolları Başkanı Akın Kaymak, il binası önünde yaptığı açıklamanın ardından hastanelik oldu. Durumu hakkında paylaşım yapan Kaymak, "İyiyim dostlar, daha iyi olacağım" dedi.

 


    Akdeniz Gerçek Haber Merkezi


Yorum Yap