Manavgatlı anneden 'oğlumu kurtarın' çağrısı

Oğlunun acilen tedavi görmesi gerektiğini belirten F.K. “Ne yazık ki oğlum kendi istemediği için devlet tedavi edemiyor. Kendisine zarar veriyor. Oğlumu bu illetten kurtarın” dedi

Manavgatlı anneden 'oğlumu kurtarın' çağrısı

Manavgatlı anneden 'oğlumu kurtarın' çağrısı

 Antalya'da 112 ekiplerince ırmak kenarında baygın vaziyette bulunan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Gencin kullandığı araç içerisinde bulunan 2 küçük çocuk, babaannelerine teslim edildi. Oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu belirten ve olay yerinde gözyaşlarına boğulan anne F.K. oğlunu kurtarabilmek için her yolu denediğini söyledi.

  

AMBULANSTA MÜDAHALE

Manavgat İlçesi Salkımevler Mahallesi’nde ırmak kenarında yürüyüş yapan vatandaşlar, 112’ye ihbarda bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekibi çeşmenin başında bir gencin yerde yattığını, araç içerisinde de 2 küçük çocuğun olduğunu belirledi. 

Ekipler, adının M.E. olduğu belirlenen genci ambulansa alarak müdahalede bulunurken, güvenlik güçlerini konuyla ilgili bilgilendirdi. Genç, ambulansla Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Polis ekipleri araçta bulunan çocukları ve aracı olay yerine gelen M.E.’nin annesi F.K.’ya teslim etti. Ambulansla hastaneye götürülen M.E., kendisinin tansiyon hastası olduğunu, çocuklarını gezdirmek için geldiği çeşmenin başında fenalaştığını söyledi.

 

'BEN ARTIK NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM'

Oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu belirten anne F.K. Oğlunun daha 4 gün önce evde uyuşturucu kullandığı için fenalaştığını ve polis tarafından hastaneye kaldırıldığını söyledi. 

Oğlunun 4 gündür hastanede tedavi gördüğünü ve bugün kiraladığı araçla gelip çocukları parka götürmek istediğini söylediğini anlatan acılı anne F.K.," Biraz sonra da bu haberi aldım. Ben artık ne yapacağımı bilemiyorum. Artık, karakola vardığımda herkes beni tanıyor. Kendisi istemediği için tedavi edilemiyor.  Benim oğlum akli dengesi yerinde olan bir kişi değil. Ben her yola başvurmama rağmen ne yazık ki oğlumun tedaviye alınmasını sağlayamadım. Oğlumun bu illetten kurtulması için ölmesi ya da başka birisini mi öldürmesi gerekiyor. Benim ve 2 küçük yavrusunun hayatı her an tehlikede” dedi. 

(İHA)


Yorum Yap