“Sahilimiz siyasete alet edilmemeli”

CHP’nin 2014 seçimlerinde Serik Belediye Başkan Adayı olan Muhammet Konur, Belek ve Kadriye’de günübirlik ve kamping olarak kullanılan sahilin kesinlikle siyasete alet edilmemesi gerektiğini söyledi.

“Sahilimiz siyasete  alet edilmemeli”

“Sahilimiz siyasete alet edilmemeli”

Muhammet Konur, günü birlik alanlarla ilgili bugün saat 11.00’deSerik Belediyesi önünde yapılacak olan toplantıya tüm Seriklileri beklediğini söyledi. Konur, şöyle devam etti: “Serik Belediyesi önünde saat 11.00’de yapılacak olan Serik için birlik ve beraberliğimizi ortaya koyacağımız toplantıyı tüm yüreğimle destekliyor ve atılacak olan her adımda ön safhalarda yer alacağımı özellikle belirtiyorum. Tüm hemşehrilerimi de bu önemli toplantıya bekliyorum.”

“SERİK'İMİZİN MİLLİ MESELESİDİR”

“Ancak üzülerek takip ediyorum ki, konuyu siyasi gösteriye çevirmek isteyen ve hatta bu işlerin buralara gelmesinde katkısı olanlar dahi konudan kendilerine siyasi rant sağlamak için meydanlara gelinmesi konusunda çağrıda bulunuyorlar. Halbuki bu konu Serik'imizin milli meselesidir, hiç bir şekilde siyaset karıştırılmamalıdır.” Kubilay ELDEMİRCİ

 

 


Yorum Yap