“Akseki nasıl kurtulur?”

Akseki Eğitim Hayratı Derneği Antalya Şubesi’nin konuğu olan Akseki doğumlu yatırım bankacısı Cengiz Demirtaş, Akseki nasıl kalkınır?, Akseki’de açılmaya çalışılan mermer ocakları ile mücadelede gelinen son durum ve yatırım bankacılığı konularında bir sunum gerçekleştirdi.

 “Akseki nasıl kurtulur?”

“Akseki nasıl kurtulur?”

SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ

Akseki Eğitim Hayratı Derneği Antalya Şubesi’nin aralık ayı konuğu, Akseki doğumlu olan ve yurt dışında yatırım bankacılığı görevlerinde bulunan Cengiz Demirtaş oldu. Muratpaşa Belediyesi'nin Abdullah Sevim çok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nde (ASSİM) gerçekleşen programda Demirtaş dernek üyelerine Akseki nasıl kalkınır?, Akseki’de açılmaya çalışılan mermer ocakları ile mücadelede gelinen son durum ve yatırım bankacılığı konularında bir sunum gerçekleştirdi.

‘KEYİFLE İZLEDİK’

Akseki Eğitim Hayratı Derneği Antalya Başkanı Alaattin Eraydın, Demirtaş’ın ufuk açan sunumunu keyifle izlediklerini belirterek, “Cengiz Demirtaş, tüm katılımcı Aksekililere ve Akseki dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Sunumuyla hem bizi bilgilendirdi hem de ufkumuzu açtı. Dernek olarak önümüzdeki dönemde de faaliyetlerimizi sürecek” dedi. Kubilay ELDEMİRCİ

 


Yorum Yap