Dansın estetiğini podyuma taşıdılar

Antalyalı manken Ayça Bölükbaşı tarafından kurulan AS Ajans, manken kadrosunu genişletiyor. Ajansın ana kadrosunda bulunan Aleyna Öztürk ile Ceren Öztürk kardeşler, güzellikleriyle olduğu kadar yaptıkları spor ve hobileriyle dikkatleri üzerlerine topluyor.

Dansın estetiğini  podyuma taşıdılar

Dansın estetiğini podyuma taşıdılar

Çocuk yaştan bu yana karate sporu ile uğraşan siyah kuşak sahibi Aleyna ve Ceren Öztürk kardeşlerin en büyük hobisi dans etmek. Avrupa başta olmak üzere ABD'nin popüler dans kulüplerinin ilgi çeken dans stili 'High heels' ile ilgilenen 20 yaşındaki Aleyna Öztürk ile kardeşi Ceren Öztürk, fiziğini dansın estetik yanıyla birleştiriyor. Evlerinin bir odasını spor ve dans antrenmanı yapmak için özenle hazırlayan ikili, haftanın belirli saatlerinde antrenman yapıp dans çalışıyor. Kardeşinin en iyi arkadaşı olduğunu, iyi bir dansçı ve sporcu olduğunu kaydeden Aleyna, "Biz birlikte çok güzel zaman geçirebiliyoruz. Zevklerimiz ortak. Bu nedenle spor yaparken de dans çalışırken de eğleniyoruz. Hayatımızdaki en büyük destekçimiz de annemiz" dedi.

DOĞUŞTAN BİR YETENEK

Manken ablasının dans tarzını çok beğendiğini kendisine de öğretmesini istediğini belirten Ceren Öztürk ise tam bir çizim tutkunu. Görsel hafızasının güçlü olduğunu bildiğini, bu nedenle çevresinde gördüğü objelerin bir nevi röntgenini çekerek 3 boyutlu görselini hafızasında canlandırdığını anlatan Ceren Öztürk, "Bu bana doğuştan verilmiş bir yetenek. Yaratıcı olduğumu biliyorum. Yaratıcı yanımı, yaşamımın tüm evresine yansıtmayı seviyorum. Bu nedenle ablamla da çok iyi anlaştığımızı düşünüyorum. Çünkü ikimizde üretmeyi ve yeniliği seviyoruz. Ablam dansıyla fiziksel güzelliğini birleştirerek ortaya muhteşem görüntüler çıkartıyor. Hayallerimiz arasında ablam ile birlikte aynı sahneyi paylaşarak dans etmek var" dedi.DHA


Yorum Yap