Tütüncü 3’cü kez aday

Kepez Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, 13 Haziran’da gerçekleştirilecek AKBB başkanlık seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı. Tütüncü, tekrar seçilmesi halinde getirdikleri yeniliklerin devamı adına kurumsallaşmayı öne alacaklarını söyledi.

Tütüncü 3’cü kez aday

Tütüncü 3’cü kez aday

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin(AKBB) Olağan Meclis Toplantısı Porto Bello Hotel’de bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek. Birlik üyesi belediyelerin başkanları ve AKBB Genel Kurul Üyesi Belediye Meclis Üyeleri AKBB başkanlık seçimi için sandık başına gidecek.  AKBB Başkanlığı’nı 2 dönemdir sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birliğin başkanlığına yeniden talip olduğunu açıkladı. AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, hem Antalya, hem de bölge için önemli bir yönetim birliği olan AKBB’ye getirdikleri yeniliklerin kalıcı olması için çalışacaklarını söyledi.

 

YEREL YÖNETİMLERDE ÖRNEK ÇALIŞMALARI 

 

Bu gayretli çalışmalarla AKBB’nin bölgemizde yerel yönetimler konusunda örnek çalışmalar yapmış, belediyelerin ortak sorunlarına odaklanmış ve ufuk açıcı çalışmalar sunduğunu hatırlatan Başkan Tütüncü, son 5 yıldaki performanslarıyla herkesin takdirini kazandıklarını söyledi. Seçim heyecanı yaşanacağını belirten Tütüncü, “AKBB başkanlık seçimlerinde ben de aday olacağım. 2014’den bu yana başkanlığını şahsım yürütmekteydi. 2 dönemdir yaptığımız bu gayretli çalışmayı bölgemizde çok özel bir noktaya taşıdık. Yaptığımız yeniliklerin devamlılığını sağlamak adına, kurumsallaşmayı öne alacağız. Bütün yerel yönetimlere hayırlar getirmesini, güzel ufuklar açmasını temenni ediyorum” diye konuştu.  (Haber Merkezi)

 

 

 


Yorum Yap