Bahar’ dizisinde canlandırdığı Evren Yalkın karakteriyle gündemden düşmeyen Buğra Gülsoy’un hayatı merak konusu oldu. Sarı saçları ve mavi gözleriyle daha çok annesine benzeyen oğlu Cem, sevimli halleriyle dikkat çekiyor.

Buğra Gülsoy ve Oğlu Cem

42 yaşındaki Buğra Gülsoy, son günlerde Bahar dizisiyle gündeme geliyor. Yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy’un hayatı merak konusu oldu. Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy, Bahar dizisinde Evren hoca karakteriyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün Evliliği

Buğra Gülsoy, Nilüfer Gürbüz ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, Nilüfer Gürbüz ile evliliğinden olan oğlu Cem ile sık sık paylaşımlar yapıyor. Ancak, oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz çifti geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırmıştı. Yaklaşık 5 sene önce nikah masasına oturan çift tek celsede boşandı.

Amasya’da hayvana işkence skandalı 5 kişi tutuklandı Amasya’da hayvana işkence skandalı 5 kişi tutuklandı

Cem’in Babasıyla Anıları

Çiftin Cem adında bir oğlu bulunuyor. Oyuncu Buğra Gülsoy, sosyal medya hesabı üzerinden oğlunun fotoğrafını zaman zaman paylaşıyor. Şu sıralar Bahar dizisinde rol alan 42 yaşındaki oyuncu, oğluyla at binmeye gittiği anları paylaşmıştı. Buğra Gülsoy’un oğlu Cem ile yaptığı son paylaşım takipçilerini gülümsetti. Buğra Gülsoy’un oğlu Cem babasını sette ziyaret etti. Eğlenceli set paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

Cem’in Annesine Benzerliği

Gülsoy’un oğlu Cem, annesine olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu oğlu hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu. Buğra Gülsoy,“Onunla beraber nasıl davranman gerektiğini öğreniyorsun. Aslında o da sana öğretiyor” dedi ve sözlerine “Çocukla boğuşuyoruz” şeklinde nasıl baba olduğu konusunda samimi bir açıklamada bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi