Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent içi toplu ulaşım hizmetlerini iyileştirmek adına filosuna 20 yeni otobüs daha ekledi. Bu çağdaş ve çevre dostu 12 metrelik otobüsler, toplu ulaşım hatlarında hizmet vermeye başladı. Son 5 ayda toplamda 102 yeni otobüs eklenerek toplu ulaşıma önemli bir takviye yapıldı.

Filo Güçleniyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taşınanın ve taşıyanın mutlu olduğu bir toplu ulaşım hizmeti sunmak amacıyla 20 yeni kırmızı otobüs daha ekleyerek araç filosunu güçlendirdi. Son 5 ay içerisinde toplam 102 yeni araç ulaşım hizmet vermeye başladı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Uçuşlar İptal Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Uçuşlar İptal

102 Yeni Araçla Ulaşım Hizmetleri İyileştiriliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Nurettin Şengül, vatandaşların taşınması adına önemli bir adım daha attıklarını belirtti. Şengül, “Toplu taşıma filomuzu artırarak güçlendiriyoruz. 20 tane 12 metrelik otobüsü ulaşım sisteminde katmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Seferler Sıklaşıyor

Antalya’da otobüs seferlerinin daha sık aralıklarla yapılmasına yönelik çalışmalara hızla devam edildiğini belirten Şengül, “İnşallah vatandaşlarımızı sağlıklı huzurlu bir şekilde gidecekleri yere en kısa sürede götüreceğiz. Araçlarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi