Ünlüler, Adana Kebap'ını yemeden şehirden ayrılmıyorlar ve hatta İstanbul'a dönerken de paket servisi alıp yanlarında götürüyorlar.

Adana'da 2 şubesi bulunan Cihangir Korkmaz isimli kebapçı, ünlülerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya. Şehre gelen birçok ünlü isim, bu mekanı ziyaret edip meşhur Adana Kebap'ını deniyor. İşletme sahibi Cihangir Korkmaz, gelen ünlülere özel bir anı olarak birlikte fotoğraf çekiyor ve bu anıyı işyerinde asarak ölümsüzleştiriyor.

Muğla'ya büyük göç: Çantasını kapan geliyor Muğla'ya büyük göç: Çantasını kapan geliyor

Cihangir Korkmaz, ünlülerin sadece mekanlarında yemek yemekle kalmadıklarını, aynı zamanda İstanbul'a dönerken de paket servisi alarak yanlarında götürdüklerini söylüyor. Cihangir Korkmaz, bu ilginin nedenini organik ve kaliteli et kullanımına bağlıyor. Kendi yetiştirdikleri hayvanları organik olarak beslediklerini ve etlerinin lezzetli olduğunu belirten Korkmaz, "Bizim kebabın çok sevilmesinin sebebi tamamen organik yapılıyor. Biz kesinlikle dişi hayvan kesmiyoruz. Küçük, yaşlı hayvan kesmiyoruz. Bunun yanı sıra hayvanlarımızı kendimiz organik olarak besliyoruz. Bu nedenle etlerimiz lezzetli olduğu için ünlüler bizi tercih ediyor" şeklinde açıklama yapıyor.AW079262_03AW079262_02AW079262_04

Kaynak: İHA