Sibil Çetinkaya kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya sevgili mi oldu? Şükrü Özyıldız kimdir? Çift birlikte paylaşım yapıyor mu?

İşte tüm merak edilenler...

şükrü özyıldız 1

Muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştiren çift, ilişkileri hakkında soruları yanıtladı. Şükrü Özyıldız, "Arkadaşlar sürekli görüşüyoruz zaten. Yeni bir şey yok. O yüzden her şey yolunda. Zaten bir projem yeni bitti, biliyorsunuz. Şu an yenisinin hazırlığındayım. Biraz dinlenmeye çalışıyorum. Her şey bildiğiniz gibi" dedi.

Romantik Yürüyüş Devam Etti

Açıklamanın ardından çift, keyifli bir şekilde Bebek'in güzelliklerinin tadını çıkararak yürüyüşlerine devam etti. Yeni bir ilişkiye adım atan Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya'nın romantik anları paparazzilerden kaçmadı. 

şükrü özyıldız 8

Samimi Pozları Aşkı Ortaya Çıkarmıştı

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili, önceki günlerde baş başa tatile çıkmıştı. Birlikte hiç paylaşım yapmayan Çetinkaya ve Özyıldız uzaktan görüntülendi. Gossippasta'ya gönderilen karede Şükrü Özyıldız'ın havuz başında sevgilisi Sibil Çetinkaya'ya sarıldığı görüldü. 

sibil çetinkaya 4

Çift, geçtiğimiz günlerde de yürüyüş yaparken ve arkadaş ortamında da görüntülenmişti.

şükrü özyıldız 2

İlk Paylaşım 

Sevgilisini hikayesinde paylaşan Şükrü Özyıldız, paylaşımına "Seninle gurur duyuyorum" notunu düşerek Sibil Çetinkaya'yı etiketledi.

sibil çetinkaya 5

Şükrü Özyıldız'ın bu aşk dolu paylaşımı sosyal medya kullanıcılarına "Sibil sen çok iyisin ama kocan da adam çıktı" yorumlarını yaptırdı.

sibil çetinkaya 6

Sibil Çetinkaya, bir sosyal medya kullanıcısının yorumunu beğenerek aynı fikirde olduğunu göstermiş oldu.

şükrü özyıldız 7

Sibil Çetinkaya kimdir?

Sibil Çetinkaya 10 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya ve İletişim bölümünü kazanmıştır. Üniversite değişim programı ile Londra'ya giden Çetinkaya burada oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. YouTube kanalına çektiği videolarla tanınmaya başlayan Sibil Çetinkaya'nın şimdilerde 540 bin takipçisi bulunmaktadır.

sibil çetinkaya 2

sibil çetinkaya 3

Şükrü Özyıldız kimdir?

1.85 boyundaki Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde dünyaya geldi. Rum anne ve Karadenizli bir babanın oğlu olan Özyıldız, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazandıktan sonra, İstanbul'da bir yıl okuyup yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi'nde İşletme bölümünü okumuş daha sonra da Portekiz'e gitmiştir.

şükrü özyıldız 4

Dövüş sanatlarına merakı olan Özyıldız, bir süre kafes dövüşlerine katıldıktan sonra, hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını dile getirmiştir. Oyunculuk eğitimini, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde alan Özyıldız sırasıyla, Derin Sular, Fatmagül'ün suçu ne, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi ve Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide rol almıştır. 2013 yılında Neva, 2015 yılında ise "Sevimli Tehlikeli" adlı sinema filminde oynamıştır.

şükrü özyıldız 6

Can Gürzap öldü mü? Can Gürzap Kimdir? Nerelidir? Can Gürzap Hastalığı Nedir? Can Gürzap öldü mü? Can Gürzap Kimdir? Nerelidir? Can Gürzap Hastalığı Nedir?

Kaynak: HABER MERKEZİ