Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ermenek Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Uysal, mahallenin en büyük sorunu olan tapu problemiyle ilgili müjdeli haberi verdi.

Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler

Ermenek Mahallesi’nde İftar Yemeği

Muratpaşa Belediyesi tarafından Ermenek Mahallesi pazar alanında düzenlenen iftar yemeğine Başkan Uysal, meşalelerle karşılandı. İftara, Antalyaspor Taraftarları Derneği de destek verdi.

Tapu Sorunu Çözüldü

Başkan Uysal, iftar sonrası yaptığı konuşmada, Ermenek Mahallesi’nin tapu sorununu büyük mücadeleler sonucu çözdüklerini belirtti. Ayrıca, yeni dönemde altyapı çalışmaları için yoğun bir çaba göstereceklerini söyledi.

Taban İttifakı ve Birlik Mesajı

Muratpaşa’da taban ittifakı oluşturduklarını belirten Başkan Uysal, “Bütün siyasi parti tabanlarından gelen var. Birliğe, beraberliğe, dayanışmaya insanlarımız geliyor. Bu dayanışmayı daha da büyütüp bütün Türkiye’mize moral verecek, ışık olacak, herkesi birliğe, beraberliğe davet edecek gücümüz var, dirayetimiz var.” ifadelerini kullandı.

Mahalle Ziyaretleri

Başkan Uysal, iftar öncesi ve sonrasında mahalle ziyaretlerinde bulundu. Ermenek Mahallesi kıraathanesinde mahalleliyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Ayrıca, Işıklar esnafıyla bir araya geldi ve Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ferhat Cemtosun ve dernek üyelerini ziyaret etti.

Kaynak: Haber Merkezi