Manavgat Belediyesi’nin bünyesindeki Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi, Anneler Günü’ne özel bir etkinlik düzenledi.

Anneler Günü Kutlaması

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, bu yıl Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından Hasbahçe Köy Kahvaltısı tesislerinde gerçekleştirilen bir kahvaltı etkinliğiyle kutlandı. Etkinliğe, Kreş Müdürü İhsan Can, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ankara'da Yarın Miting Nedeniyle Kapalı Olacak Yollar! Ankara'da Yarın Hangi Yollar Kapalı? Ankara'da Yarın Miting Nedeniyle Kapalı Olacak Yollar! Ankara'da Yarın Hangi Yollar Kapalı?

Antalya'da Anneler Günü İçin 100 Bin Demet Çiçek Hazırlandı Antalya'da Anneler Günü İçin 100 Bin Demet Çiçek Hazırlandı

Renkli Görüntüler

Manavgat Belediyesi’nin önemli sosyal yatırımlarından biri olan Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler, kendileri için hazırlanan çeşitli oyunlarla keyifli bir gün geçirdiler. Manavgat Kreş Müdürü İhsan Can da çocukların oyunlarına eşlik etti.

Anneler Günü Hediyeleri

Etkinliğin sonunda Kreş Müdürü İhsan Can, Anneler Günü’ne özel olarak hazırlanan hediyeleri velilere takdim etti.

“Biriz Birlikteyiz”

Kreş Müdürü İhsan Can, Anneler Günü'nün bir vesile olduğunu belirtti ve “Varlıklarıyla yaşamımıza anlam katan, hakları hiçbir şekilde ödenemeyecek annelerimizle, bu günü vesile kılarak bir buluşma gerçekleştirdik. Kreş Müdürlüğü olarak bizlere çocuklarını emanet eden kıymetli velilerimizle her zaman biriz birlikteyiz. Ailelerimizle birlikte güzel bir gün geçirdik. Unutulmamalıdır ki, bir anne tüm dünyayı değiştirebilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manavgat Belediye/ Bülten