Manavgat Belediyesi, 2024 yılının kapısını çalmaya başladığında, en yoğun caddelerini ve sokaklarını enerji tasarruflu LED ampullerle süslenmiş yılbaşı dekorasyonlarıyla donattı.

Antalya ve İlçeleri Elektrik Kesintisi! 26 Şubat 2024 Pazartesi Antalya ve İlçeleri Elektrik Kesintisi! 26 Şubat 2024 Pazartesi

Süslemelerin Teması

Manavgat Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Meydanı, Antalya, İbrahim Sözen, Fevzi Paşa, Atatürk, Hisar, Mithat Paşa, Gülveren, Güllük Caddeleri ve Demokrasi Bulvarı’nda gerçekleştirdiği ışıklandırma çalışmalarında hediye paketi, yılbaşı ağacı, kardan adam, yıldız ve sokak lambalarını kaplayan saçaklı ışıklandırmaları tema olarak kullandı.

Manavgat Yeni Yıla Göz Kamaştırıcı Bir Giriş Yapıyor

Vatandaşların Tepkileri

Her gün binlerce vatandaşın kullandığı ana caddelerdeki süslemeler, görenlerin ilgi odağı oldu. Muhteşem ışıltıların altında hatıra fotoğrafları çektirerek anı ölümsüzleştiren vatandaşlar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

Başkanın Açıklamaları

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yılbaşı süslemelerinin kent halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını belirtti. Başkan Sözen, '2024’e girmemize sayılı günler kala kentimizin en işlek caddelerini rengarenk hale getirdik. Ayrıca bu güzel anları ölümsüzleştirmesi için vatandaşlarımıza öz çekim alanları da oluşturduk. 2024 ülkemiz ve kentimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza da sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum' dedi.

Manavgat Yeni Yıla Göz Kamaştırıcı Bir Giriş Yapıyor

Kaynak: Manavgat/Bülten