Sakarya'da Denize Giriş Yasak! Hava Koşulları Riskli Sakarya'da Denize Giriş Yasak! Hava Koşulları Riskli

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bir veli, ders işlendiği sırada sınıfa girerek kızıyla kavga eden öğrenciyi öğretmenden göstermesini istedi. Öğretmenin bu talebe tepki göstermesi üzerine veli ve yakınları, saldırgan tavırlar sergileyerek öğretmene saldırdı. Olay, dün Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu'nda yaşandı.

İddiaya göre, ilkokul 1. sınıf öğrencilerinden biri, okulda yaşanan kavgayı akşam velisi M.A'ya anlattı. Bu sabah saatlerinde okula gelen veli, öğretmen Burak L'den kızıyla kavga eden diğer çocuğu göstermesini talep etti. Ders anlattığı sırada böyle bir durumla karşılaşan öğretmen, "Çocuk bunlar" diyerek veliyi sakinleştirmeye çalıştı ve talebe karşı çıktı.

Kızıyla Kavga Eden 1. Sınıf Öğrencisini Bulmak Için Sınıf Bast2

Yakınlarını Çağırarak Öğretmene Saldırdı

Öfkelenen veli, yakınlarını da çağırarak öğretmene saldırdı. Diğer öğretmenler, olaya müdahale ederek veliyi tutmaya çalıştı. Kavgayı ayırmaya çalışan öğretmen Mehmet D. ise tekme ve yumrukların hedefi oldu. Olayla ilgili veli M.A'nın da aralarında bulunduğu üç kişi gözaltına alındı.

Kızıyla Kavga Eden 1. Sınıf Öğrencisini Bulmak Için Sınıf Bast3

Yaralanma ve Gözaltılar

Hafif şekilde yaralandığı öğrenilen öğretmen Mehmet D., darp raporu aldı. Olaya ilişkin gözaltına alınan üç kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA