Adana'nın Kozan ilçesinde yaşayan lastik tamircisi Ali Tutar, sürekli gülmesiyle tanınıyor. İlçe halkı tarafından 'Gülen Ali' olarak bilinen Tutar, bölgedeki aşırı sıcaklara rağmen işini gülerek yapıyor.

12 Temmuz 2024 TV yayın akışı! Star TV, Now TV, Kanal D, ATV, TRT 1, TV8 ve Show TV yayın akışı 12 Temmuz 2024 TV yayın akışı! Star TV, Now TV, Kanal D, ATV, TRT 1, TV8 ve Show TV yayın akışı

'Gülen Adam' Fenomeni: Ali Tutar'ın Hikayesi

Kemal Sunal'ın 'Gülen Adam' filmindeki Yusuf Şaplak karakterini andıran Tutar, her duruma gülerek yaklaşıyor. Ancak bu özelliği, cenazelere gitmesini engelliyor. Tutar, '60 derece sıcakta bile gülerim. Sinirlenmek, yorulmak nedir bilmiyorum. Ama cenazede zorlanıyorum, oraya gitmiyorum artık' dedi.

A W234881 04 Result

'Gülen Adam' Ali Tutar'ın İlginç Yaşamı

Ali Tutar, kendisine 'Gülen Adam' diyorlar ve sıcak hava şartlarına rağmen neşesini kaybetmiyor. İlginç bir fenomen haline gelen Tutar, 'İnsanlar lastik değiştirmek için değil, beni gülmek için ziyarete geliyor' şeklinde konuştu.

Adana'da Düz Dünya olayı! Kanıtlayamayınca adını sokağa vermek istedi Adana'da Düz Dünya olayı! Kanıtlayamayınca adını sokağa vermek istedi

Kaynak: İHA