İstanbul Beşiktaş’ta Boğaz manzaralı sosyal tesis hizmete açıldı İstanbul Beşiktaş’ta Boğaz manzaralı sosyal tesis hizmete açıldı

Sinema dünyasından heyecan verici bir haber geldi. Disney’in, büyük gişe başarısı elde eden ve milyonlarca dolar kazandıran “Karayip Korsanları” serisini yeniden çekmeyi planladığı iddia edildi.

Disney’den Yeniden Çekim Planı

Disney, 14 yıl içinde gişede toplam 4.5 milyar dolar elde eden 5 filmlik “Karayip Korsanları” serisini yeniden çekmeyi düşünüyor. Bu iddia, sinema dünyasında büyük bir heyecan yarattı.

Yeni Senaryo İçin Kimlerle Çalışılacak?

Disney’in yeniden çekim için senaryoda çalışmak istediği kişiler ise Rheet Reese & Paul Wernick ikilisi. Bu ikili, gişede fırtınalar estiren ve en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan "Deadpool"un senaryosuna imza atmıştı. Ayrıca, “Zombieland” ve Michael Bay’in gelecek filmi “6 Underground” gibi projelerde de kalem oynatıyorlar.

Orijinal Serinin Yapımcısı Yeniden Çekimde Rol Alacak mı?

Orijinal serinin yapımcılığını üstlenen Jerry Bruckheimer, yeniden çekimde de yapımcılığı üstlenmeye devam edecek. Ancak, orijinal seriden kimlerin yeniden uyarlamada boy göstereceği şu an için belirsizliğini koruyor. Özellikle, seyircilerin sevgisini kazanan Kaptan Jack Sparrow’u canlandıran Johnny Depp’in durumu merak konusu. Ünlü oyuncunun son yıllarda özel hayatıyla çok ön planda olması, kendisini yeniden çekimin dışında bulmasına sebep olabilir.

Orijinal Seride Kimler Boy Göstermişti?

Orijinal seride şu ana dek Keira Knightley, Orlando Bloom, Penelope Cruz, Javier Bardem ve Kaya Scodelario gibi pek çok tanınan isim boy göstermişti. Bu isimlerin yeni çekimde yer alıp almayacağı da merakla bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi