İstanbul'un Kağıthane ilçesi Çeliktepe Mahallesi'nde dün gece saat 02.30'da sokak arasında çıkan park kavgası, büyük bir arbedeye dönüştü. İddiaya göre, işten dönen bir kişi, aracını park etmek için evinin bulunduğu sokağa geldi. Ancak sokağın tamamen araçlarla dolu olduğunu fark edince tepki gösterdi.

Tepki üzerine diğer araç sahibi de tartışmaya dahil oldu. Tartışma hızla alevlendi ve taraflar arasında yumruklar ve tekmeler havada uçuştu. Sokaktaki gürültü üzerine diğer aile üyeleri de evlerinden çıkarak kavgaya katıldı. Sokak, adeta bir savaş alanına dönüştü.

Gece Yumruk Ve Tekmeler Havada Uçuştu

Sopayla Kavgaya Katılan Kadın

Kavgaya katılanlardan biri de eline geçen sopayla kavgaya dahil olan bir kadındı. Sopayı alarak karşısındaki adama vurmak istedi ancak sopayı kaptırınca dengesini kaybederek itildi. Olaylar giderek daha da şiddetlendi ve çevredekiler büyük bir panik yaşadı.

Gece Yumruk Ve Tekmeler Havada Uçuştu2

Antalya'da Kreşte Çocuklara Şiddet Uygulayan Müdür Tutuklandı Antalya'da Kreşte Çocuklara Şiddet Uygulayan Müdür Tutuklandı

Polis Ekipleri Olay Yerinde

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Polis, kavga eden tarafları güçlükle ayırdı. Başlangıçta taraflar birbirinden şikayetçi olmadı, ancak daha sonra bazı kişiler şikayetçi olacaklarını belirtti. Yaşanan tüm bu olaylar, bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Gece Yumruk Ve Tekmeler Havada Uçuştu3

Kaynak: İHA