Heyelan 6 Köyü Vurdu; 300'den Fazla Kişi Toprak Altında Kaldı Heyelan 6 Köyü Vurdu; 300'den Fazla Kişi Toprak Altında Kaldı

Meksika'nın Cancun şehrinde bulunan bir otelde gerçekleşen olay, İngiliz turistler arasında endişe yarattı. Bir İngiliz adam, otel odasında kanlar içinde ölü bulundu. Peki, ne yaşandı?

53 yaşındaki İngiliz adamın cesedi, Cancun'daki City Express Otel'deki odasında bulundu. Yanında ise eşi, her iki kolunda birden fazla derin kesikle yatıyordu. Dedektifler olay yerinde inceleme yaparken, adamın bacakları arasında kırık bir şişe bulunduğunu belirtti. Olay yerindeki yetkililer, turistin kaldığı odanın küvetinde derin kesiklerle bulunduğunu ve kan kaybı yaşadığını ifade etti. Hatta, adamın kendi kanında boğulmuş olabileceği düşünülüyor. Eşinin ise bilinmeyen bir madde etkisi altında olduğu düşünülerek hızla hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Soruşturma Devam Ediyor

Savcılar, olayın halen soruşturulduğunu ve şu anda intihar ihtimali üzerinde durduklarını belirtti. Quintana Roo'daki Başsavcılık sözcüsü, olayın incelenmekte olduğunu ve şu aşamada intihar olasılığının üzerinde durduklarını ifade etti. Ancak, soruşturmanın devam ettiği vurgulandı.

Kaynak: Haber Merkezi