Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizi İnci Taneleri, önümüzdeki iki hafta boyunca ekranlara gelmeyecek. Dizinin bu hafta yayımlanacak bölümünün çekimleri yetişmediği için bu karar alındığı öğrenildi.

Pelin Öztekin Atina’da Fatih Terim’le Buluştu Pelin Öztekin Atina’da Fatih Terim’le Buluştu

İnci Taneleri Dizisi ve Yayın Programı

BKM’nin Kanal D için çektiği ve Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı İnci Taneleri dizisi, perşembe akşamları şiirsel dili ve etkileyici konusuyla seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez yapıyor.

İnci Taneleri Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ilk bölümünden itibaren izlenme rekorları kıran İnci Taneleri dizisinin bu hafta ekrana gelecek bölümü yetişmedi. Önümüzdeki hafta da bayram nedeniyle İnci Taneleri yayınlanmayacak. Böylece dizi toplamda 2 hafta ara vermiş olacak.

İnci Taneleri Dizisinin Konusu

İnci Taneleri dizisi, hapishaneden çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Azem Yücedağ, cezaevinde geçirdiği onlarca yılın ardından artık özgürlüğüne kavuşur. Acı dolu geçmişe sahip olan Azem, taşıdığı büyük sır ve hayatın yüküyle umudun peşinden koşarken, kolyesinden kopup dört bir yana savrulan inci tanelerini bir araya getirebilecek midir?

Kaynak: Haber Merkezi