İcradan satılık 2011 Model Audi marka araç İcradan satılık 2011 Model Audi marka araç

2021 model Volkswagen marka otomobil icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/2728 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Muhammen Kıymeti    Adedi    Cinsi    Mahiyeti ve Önemli Vasıfları
1.345.000,00 TL    1    Taşıt    34DYB927 Plakalı, 2021 Model, VOLKSWAGEN Marka, WVGZZZA1ZMV117697 Şasi No'lu, Otomobil, Yakıt Tipi Benzin, Vites Tipi Otomatik, Rengi Mavi, Aracın kaporta ve boya aksamında gözle görülür ağır bir hasar olmadığı, aracın boya aksamında kullanımdan dolayı muhtelif çiziklerin olduğu, motor kaputunun açıldığı, motor ve mekanik aksamında gözle görülür bir eksik olmadığı, aracın iç aksamında yapılan incelemede gözle görülür bir eksik olmadığı, torpido ve döşemelerde kullanımdan dolayı kirlenmelerin ve yıpranmaların olduğu, gözle görülür bir eksik olmadığı, aracın anahtarı olmadığından fonksiyonların faal olup olmadığı incelenemediği, araç tramer hasar kayıtlarına göre hasar kaydının olmadığı, saptanmış olup, mevcut aracın ruhsatı yoktur.
Satışa Çıkartılan Araç AFM Yediemin Otoparkı Altunizade Mahallesi İcadiye Bağlarbaşı Cad.No: 44 -46/1Üsküdar/istanbul Adresindedir.

Kaynak: ilan.gov.tr