Kızının doğum günü için yemek yediklerini belirten Avşar, Türkiye’yi yasa boğan şehit haberlerine de değindi.Sarıyer’deki bir balık restoranından kızı Zehra Çilingiroğlu ile çıkarken görüntülenen ünlü şarkıcı Hülya Avşar, para ve mutluluk üzerine açıklamalarda bulundu. Kızının doğum günü için yemek yediklerini belirten Avşar, Türkiye’yi yasa boğan şehit haberlerine de değindi.

Hülya Avşar (3)

Avşar, şehit haberleriyle ilgili olarak, 'Bir tarafımız acı çekip yanarken bir tarafımız da mecbur şekilde yaşamaya devam ediyor. Her gün dua ediyorum, şehitlerimizin ailelerine de sabır diliyorum' ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar (1)

1990 yapımı 'Hasan Boğuldu' filminde Hülya Avşar'la başrolü paylaşan Yalçın Dümer'in geçmişteki açıklamalarına da değinen Avşar, bu konuda normal bir durum olduğunu söyledi. Muhabirlerle sohbet esnasında konuşan Avşar, mizahi bir dille, 'Olabilir, bu anormal bir şey mi? O erkek, ben kadın. Gayet normal yani. Yalçın’ı çok severim, çok tatlı. ‘Eşek herif sen beni mi dikizliyordun, gizli gizli mi bakıyordun bana he’ diye bağırmam mı gerekiyor, bilmiyorum. Yalçın çok tatlı, bakmış olabilir' şeklinde yanıt verdi.

Teşkilat Dizisinde Büyük Ayrılık! Ünlü İsim Diziden Ayrılıyor! Teşkilat Dizisinde Büyük Ayrılık! Ünlü İsim Diziden Ayrılıyor!

Hülya Avşar (4)

Para konusundaki görüşlerini paylaşan Hülya Avşar ise, 'Çok fazla zenginliğin insana zarar verdiğini düşünüyorum. Ailen ve yaşayabildiğin kadar paran olması yeterli, mutluluk budur' dedi.

Hülya Avşar (2)

Kaynak: Haber Merkezi