Hatay'ın Antakya ilçesinde, bir şantiye alanında meydana gelen kaza, yerel halkı endişelendirdi. General Şükrü Kanatlı Mahallesi'nde bulunan Ayşe Fitnat Hanım Caddesi'nde gerçekleşen olayda, hafriyat kamyonunun devrilmesi sonucu sürücü yaralandı.

A W197224 02 Result

Kamyon Devrildi

Şantiye alanına hafriyat doldurmak üzere gelen kamyonun sürücüsü, aniden direksiyon hakimiyetini kaybetti. Hızla yoldan çıkan kamyon, şantiye alanının kenarında devrildi. Bu ani kazada, sürücü yaralanırken, çevredeki vatandaşlar hemen yardım çağrısında bulundu.

A W197224 04 Result

Sürücü Enkazdan Çıkarıldı

Kazayı gören çevredeki vatandaşların 112'yi araması üzerine, olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hızla müdahale eden itfaiye ekipleri, kaza sonucu yaralanan sürücüyü enkaz altından çıkardı ve sağlık ekiplerine teslim etti.

Otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti! O anlar Saniye Saniye Kaydedildi Otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti! O anlar Saniye Saniye Kaydedildi

Reyhanlı mı Kumlu mu? Hatay'da ilçe değişikliği için sandık başına gittiler Reyhanlı mı Kumlu mu? Hatay'da ilçe değişikliği için sandık başına gittiler

A W197224 03 Result

Kaynak: İHA