Başkan taburcu edildi!

CHP’li Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden bugün taburcu edildi. Korona nedeniyle Burdur Devlet Hastanesi’nden 15 Kasım’da sevki yapılan Başkan Ercengiz, evinde dinlenmek üzere hastaneden çıktı

Başkan taburcu edildi!

Başkan taburcu edildi!

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, “Çok değerli hemşerilerim, dostlarım; bugün itibariyle A.Ü. Tıp Fakültesi’ndeki tedavim tamamlanarak taburcu edildim. Bugünden itibaren 14 gün süre ile hastalığın yan etkilerine bağlı olarak halsizlik yorgunluk v.b. etkilerin tamamen ortadan kalkması için evde dinleneceğim” dedi.

“MÜMKÜNSE SOKAĞA ÇIKMAYIN”

“Hastalığın etkilerinin kişiden kişiye farklılık göstermesi nedeniyle ben de zorlu bir sürecin ardından toparlanma sürecine girdim. Bu süreç içerisinde; tanının ilk konulduğu günden bugüne kadar ayrıntılı olarak basın açıklamamda zikredeceğim tüm dostlara şükranlarımı sunarım” diyen Başkan Ercengiz, sağlığımızı kaybetmemek için mücadele etme tavsiyesinde bulundu. Başkan, “Padişah Sultan Süleyman’ın ‘olmaya devlette bir cihan bir nefes bir sıhhat gibi’ cümlesinde olduğu gibi en değerli varlığımızın sağlık olduğunu hatırlatmak isterim. Şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar dilerken maske mesafe hijyen kurallarının yanı sıra gereksiz temastan kaçınma adına mümkünse sokağa çıkmamanızı rica ediyorum. Siz de hastane koşullarında tedavi olanları görseniz mutlaka böyle düşünürsünüz. Sağlıkla kalın” dedi.

 

Songül BAŞKAYA 
Yorum Yap