AKP Kepez’de seçim startını verdi

Kepez Belediye Başkanı ve AKP Kepez Adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarına başlangıç toplantısını kültür ve sanatta “en önemli projem” dediği Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde yaptı.

AKP Kepez’de seçim startını verdi

AKP Kepez’de seçim startını verdi

Kepez Belediyesi’nden verilen bilgiye göre ‘31 Mart Yerel Seçim Kampanyası’nın başlangıç toplantısına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AKP Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile çok sayıda parti üyesi katıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, seçim dönemi için şunları söyledi: ‘’Hep beraber çıktığımız bu yolun sonunda büyük bir başarıya Antalya’da Kepez’de 31 Mart’ta hep birlikte şahit olacağız. Hep beraber çıktığımız bu yolun sonunda büyük bir başarı hemşerilerimizin mutluluğu ve güzelliği var. Cumhur ittifakını Kepez’de Milliyetçi Hareket Partisi ile en güzel şekilde temsil edeceğiz.”

EN BÜYÜK DESTEK KEPEZ’DEN

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ise konuşmasında  “Bugüne kadar geride bıraktığımız her seçimde Kepez en çok çalışan ilçemiz olmuştur. Size çok teşekkür ediyoruz.  Genç ve çalışkan Hakan kardeşim ve hizmetin ustası Menderes Türel ile yola devam demeye hazır bir Kepez görüyorum. Kepez zaten tamam inşallah diyor.  Kepez her zaman hazır, bu coşkuyu burada sizlerle yaşamak bizler için büyük mutluluk.  Bugün bu salonda coşkuyla bekleyen yedi bölge görüyorum. Her birinden büyük başarılar bekliyoruz. Ama en çok destek Kepez bölgesinden gelecek bunu biliyoruz. 31 Mart’ta mutlu haberlerle yeniden bir arada olmak ümidiyle Hakan kardeşime ve Menderes kardeşime başarılar diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)

 

 

 


Yorum Yap