İşte İYİ Parti’nin aday adayları

Erken seçim kararının ardından partilere yapılan milletvekilliği aday adaylığı süresi doldu. Antalya'da İYİ Parti'ye başvuran adayların listesi de açıklandı.

   İşte İYİ Parti’nin  aday adayları

İşte İYİ Parti’nin aday adayları

 


 

Erken seçim kararının ardından partilere yapılan milletvekilliği aday adaylığı süresi doldu. Antalya'da İYİ Parti'ye başvuran adayların listesi de açıklandı. AKP-MHP ittifakının 24 Haziran kararının ardından YSK'nın seçim süreci işlemeye başladı. Bu kapsamda partilere aday adaylığı başvuru süresi de geçtiğimiz gün sona erdi. 2 bin 800 kişinin aday adaylığı başvurusu yaptığı İYİ Parti sürece damga vuran parti oldu. CHP ve MHP'yi başvurularda geride bırak İYİ Parti'de Antalya'dan aday adaylığı başvurusu yapanların isimleri açıklandı.

 

İşte Antalya'dan İYİ Parti'ye aday adaylığı başvurusu yapan o isimler: Abdurrahman Aytar, Ahmet Cengiz Özsunar, Ahmet Elhakan, Ahmet Nizamettin Güvener, Ali Adnan Kaya, Ali Arslan, Ali Hayrat, Ali İhsan Yıldırım, Alper Arıkan, Alper Tunçer, Baki Küçükokudan, Başak Karataş, Birol Rüstem,  Burçin Çakın, Bünyamin Seçme, Cafer Ünal,  Cahit Kocabeyoğlu, Derya Dalmaz, Dolunay Yelda Doğan, Ebru Namal, Elif Asdemir, Erol Yaman, Ertuğrul Akdaş, Ezel Amioğlu, Fatih Eryılmaz, Feridun Bahşi, Fikri Turhan, Fulya Özbek, Fulya Yasemin, Funda Aras, Gökhan Kurşunlu, Hakan Yıldırım, Halil Karacan, Hasan Gökçe, Hasan Bölücek, Hasan Kubilay Yayla,  Hasan Subaşı, Hilmi Er, Hüseyin Kemal Başpınar, İbrahim Özcan, Julide Nihal Yılmaz, Kadri Levent Dim, Kazım Yılmaz, Kerim Karakoç, Leyla Oruç, Leyli Kemal, Mehmet Yüksel, Mehmet Ergül, Mehmet Tahir Oruç, Meryem Aydoğan, Meryem Duygu Gök Özgen, Musa Ertugan, Mustafa Önal, Mustafa Alpay Tunay, Mustafa Mat, Necati Ayhan, Neman Asgari,Neşe Toker, Nevzat Şen, Nizametdin Işık, Nuri Tetik, Okay Dağdelen, Olcay Türkay Kızılkaya, Onur Bilge Özdemir, Osman Kaçmaz, Ömür Ünal, Önal Çavuşoğlu, Rabia Gürer Gürkan, Refik Cennet, Rıdvan Yıldız, Seyit Erdoğan, Sinan Gözüyaşlı, Sultan Atik, Süleyman Sarıkaya, Şükriye Karaben, Tahir Erdem, Talip Yörükoğlu, Tarkan Kudu, Toygar Alagöz, Tugba Vural Çokal, Turgut Bucak, Türker Babalık, Veysel Aydın, Yakup Cem Çınar, Yavuz Büyükgebiz, Zekiye Özdemir.(Haber Merkezi)  

 


yorum-resim

Tarkan Hâkan Kudu17 Mayıs 2018

Almanya´da Siyaset Bilimi ve Sosyoloji Bölümlerini okuyan, Alman Akademik Değişim Servisinde, T.C. Stuttgart Başkonsolosluğunda, Antalya´da bir Pazar ve Kamuoyu Şirketinde, Kaiserslautern ve Ulm Üniversitelerinde çalışmış ve toplam beş dil konuşan bir aday adayı olarak Antalyalı seçmenlerin desteğini Antalyılara ve Türk halkına hizmet etmek uğruna bekliyorum. Umudum daha çok gençlerin ve kadın aday adayların listenin üst sıralarında yer almasıdır. Ülkemizin ilerlemezi, büyüyüp kalkınması için yapılacak daha çok işimizin olduğunu düşünmekteyim...

Yorum Yap