Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” projesi kapsamında, Göynük Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden kapalı pazar yerinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Pazar Yeri İnşaatının Detayları

Göynük Mahallesi’nde toplam 2592 metrekarelik bir alana inşa edilen pazar yerinin direkleri büyük ölçüde dikildi. 1835 metrekarelik alana yapılacak olan kapalı pazar yerinde taziye evi, tuvaletler, zabıta odası, çay ocağı ve satış ünitesi gibi birimler yer alacak. Pazar alanında 80 esnafın tezgah açabilmesi planlanıyor.

23 Nisan'da Acı Tablo! 23 Nisan'da Acı Tablo!

Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun Açıklamaları

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri projemizi tek tek gerçekleştiriyoruz. Kuzdere, Arslanbucak ve Çamyuva mahallelerinden sonra Göynük mahallemizde pazar yerimizi halkımızın hizmetine kazandıracağız. Pazar alanımızda direklerimiz dikiliyor ve büyük ölçüde bitti. Göynük kapalı pazarımızı açtıktan sonra da hemen arkasından Tekirova mahallemizde pazar yerimizi yapacağız. Tekirova’daki pazar yeri ile ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını tamamlamak üzere. Halkımız bize güvenmeye devam etsin.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi