Deplasmanda Ankaragücü'nü 4-0 yendik. Galibiyetin mimarı Nuri Şahin Hocam olduğu için bu haftada 'Bravo Nuri Hocam' diyorum ve demeye devam edeceğim. İddia ediyorum süper ligimizde Antalyaspor gibi toplu hücum ve toplu defans taktiğini son derece güzel uygulayan takım yok.

Antalyaspor bu maçta kelimenin tam manasıyla futbolu futbol gibi oynadı ve izleyenlere son derece keyif verdi. Ara pasları, beklerin hücuma katılması, çalımlamalar, rakibi ceza sahasına sokmadan oyun oynamak, daha ne sayayım futbolun içinde pozitif ne varsa hepsini yaptı. Antalyaspor hem BJK maçının galibiyetinin tesadüfi olmadığını ispat etti, hem de dördüncü golden sonra Ankaragücü taraftarından ayakta alkış aldı.

Sonuç olarak geçen haftalarda yazdıklarımın özeti; çıtanın her hafta yükseleceği şeklindeydi.  Bu yükseliş devam edecek. Yeni seçilen başkan Avrupa'yı hedef gösterdi. Ben de bu temennilere katılıyorum ama daha fazlasını yani şampiyonluğu istiyorum. Denilecek ki şampiyonluk bütçe meselesi. Bende onu vurguluyorum. Önce bütçe sonra şampiyonluk. Bu yüzden yeni seçilen yönetimin şampiyonluk bütçe taslağını hayata geçirmek için planını şimdiden yapmaya başlaması gerekiyor. Çünkü büyük oynamanın artık zamanı gelmiştir, derken iyi haftalar diliyorum, hoşçakalın.