65 yaşındaki Necmi Taşkın, Sakarya'nın Hendek ilçesinde Ramazan'ın ikinci günü iftar sonrası eşine 'kahvehaneye gidiyorum' diyerek evden ayrıldıktan sonra 11 gündür kendisinden haber alınamıyor. Ailesi, Taşkın'ın akıbetinden endişe ediyor.

A W167291 01

Ayrılış Sonrası İzler Bulunamıyor

Hendek ilçesi Köprübaşı Mahallesi'nde yaşayan Necmi Taşkın, iftar sonrasında eşine veda ederek 'kahvehaneye gidiyorum' diyerek evden ayrıldı. Ancak o günden beri kendisinden haber alınamıyor. Eşinin ulaşılamaması üzerine durumu polis ekiplerine bildiren aile, her yerde Taşkın'ı arıyor ancak herhangi bir iz bulunamıyor.

A W167291 04A W167291 03

Marmaris'te iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti 1 işçi yaralandı Marmaris'te iş kazası: 1 işçi hayatını kaybetti 1 işçi yaralandı

Ailenin Endişesi Büyük

Necmi Taşkın'ın eşi Resmiye Taşkın, "Eşimin hayatından endişe ediyorum. Gören veya duyan olursa lütfen söylesin" derken, kardeşi Aslan Taşkın ise, "Ramazan'ın ikinci günü iftardan sonra hanımına ' kahvehaneye gidiyorum' diyerek evden ayrılmış ve sonrasında kendisinden bir daha da haber alamadık. Bu zamana kadar hiç böyle bir şey olmamıştı, bir yerlere giderken haber verirdi. Bu sefer bir çıktı, bir daha geri dönüşü yok" şeklinde konuştu.

A W167291 02

Kaynak: İHA