Resmi Gazete'de Yeni Karar! 12 Temmuz 2024 Cuma Bugünün Kararları Neler? Resmi Gazete'de Yeni Karar! 12 Temmuz 2024 Cuma Bugünün Kararları Neler?

Sosyal medya fenomeni Duygu Özgül Kalebayır, son zamanlarda TikTok platformunda yaşanan bir olayla adından sıkça söz ettiriyor. Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Kalebayır, kendisiyle yaşça küçük bir kuzeni arasında çekilen ve tartışmalara yol açan bir video ile eleştirilerin hedefi haline geldi.

Olayın Detayları ve Tepkiler

Kalebayır'ın TikTok hesabında paylaşılan söz konusu video, yayımlandıktan kısa bir süre sonra büyük tepki çekti. Video, ailenin yanında çekildiği ve herhangi bir istismar içermediği yönündeki açıklamalarına rağmen, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Duygu Özgül Kalebayır Kimdir?

TikTok'ta taekwondo ve dans videolarıyla tanınan Duygu Özgül Kalebayır, genç yaşına rağmen geniş bir hayran kitlesine sahip. Olaylı videoya ilişkin yaptığı açıklamada Kalebayır, videolarının manipülatif yorumlarla ele alınmasının üzüntü verici olduğunu belirterek, "Ailemizin yanında yapılan videoların istismar olmadığını vurgulamak isterim" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi