Bursa Karacabey'de 65 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Niğde Merkez'de icradan satılık 16.625 m² arsa Niğde Merkez'de icradan satılık 16.625 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2015/187 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Bursa İli, Karacabey İlçesi, Bayramdere Mahallesi, (Eski:689 parsel) yeni 1861 ada, 6 parsel numarada, 1.110,33m2 alanlı, " Arsa" vasfında tapuya kayıtlı ana taşınmazın C Blok, Zemin katında bulunan, 4/112 arsa paylı, mesken nitelikli, 2 nolu bağımsız bölüm taşınmazın tamamı. Bilirkişiler tarafındankeşif tarihi itibari iletaşınmaza ilişkin olarakbilgilerin"....Değerleme konusu ana taşınmaz her ne kadar arsa olarak tapu kütüğüne işli olsa da mahalinde bir zemin, 3 normal katlı betonarme tarzda inşaa edilmiş bina bulunmaktadır. Değerleme konusu, C Blok, Zemin Katta bulunan taşınmaza yazlık konut olması nedeniyle girilememiş olup belediyede bulunan dosyasındaki onaylı mimari projesine göre 2 nolu taşınmaz; 2 oda, açık mutfak+ salon, banyo, wc, hol, ve 2 balkondan oluşan yaklaşık 65,00m2 alana sahip yazlık 2+1 daire olarak kullanılmaktadır. Pencere doğramaları ahşap ve pvc malzemeden imal edilmiş olup dış duvarları sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Balkonları pvc ve panjur sistemi ile kapatılmıştır...."şeklindebildirildiği anlaşılmıştır.
Yüzölçümü : 1.110,33 m2
Arsa Payı : 4/112
İmar Durumu: Ayrık İkiz Nizam, 2 kat Hmaks:,50m.olup "Konut Alanı" sınırlarında kaldığı şifahen belirtilmiştir.
Kıymeti : 620.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr