Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda meydana gelen trafik kazası büyük bir panik yarattı. Seyir halinde olan kamyonetin önüne aniden çıkan yaban domuzu, olayın fitilini ateşledi. Kamyonet sürücüsü domuzu fark ederek ani bir fren yapmaya çalışsa da çarpışma kaçınılmazdı.

Kamyonetin domuza çarpmasıyla birlikte arkadan gelen başka bir kamyonet ani bir şekilde yavaşlayarak motosiklete çarptı. Kazada 48 AKG 364 plakalı motosiklet sürücüsü Fulya Ç. ve arkasındaki yolcu Selamet T. yaralandılar. Kazanın ardından çevredeki vatandaşlar 112 sağlık ekiplerine haber vererek yardım çağrısında bulundular.

Bariyerlere çarpan motosiklette sürücü öldü, yolcu yara almadı Bariyerlere çarpan motosiklette sürücü öldü, yolcu yara almadı

Aw171007 03 (1)

Olay Yerine Hızlı Müdahale

Kazanın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Trafik kısa bir süreliğine durdurulurken, yaralılar Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldılar. Neyse ki, yaralıların hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

A W171007 04

Soruşturma Başlatıldı

Kazaya sebep olan yaban domuzunun telef olduğu belirtilirken, polis ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattılar. Kazanın detayları ve nedenleri üzerinde titizlikle durulmaktadır.

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Dünya Tiyatro Günü'ne Hazır Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Dünya Tiyatro Günü'ne Hazır

A W171007 07

Kaynak: İHA