Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beldibi Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi’nde yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını tamamlayarak halkın hizmetine sundu. Dere kenarındaki yolda 3209 metrekare yol, 1520 metrekare kaldırım, 345 metrekare yeşil alan yapıldı ve aydınlatma direkleri dikildi.

Vatandaşların Sahile Ulaşımı Kolaylaştırıldı

Belediye ekipleri, vatandaşların sahile daha rahat ulaşabilmesi için çalışma başlattı. Kısa süre içerisinde çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, yolu vatandaşların kullanımına açtı.

Deprem uyarı sistemi nasıl açılır? IOS deprem uyarısı nasıl açılır? Android deprem uyarısı... Deprem uyarı sistemi nasıl açılır? IOS deprem uyarısı nasıl açılır? Android deprem uyarısı...

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun Açıklaması

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer’in tüm mahallelerinde hummalı çalışmalar sürdürüyoruz. Beldibi mahallemizde de Başkomutan Atatürk Caddesi’nin sonunda yer alan ve sahile inen yolda çalışma yaptık. Yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının yanı sıra yeşil alanlar da oluşturduk. Vatandaşımızın daha rahat sahile ulaşmasını sağladık. Kemerimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Kemer Belediyesi/ Bülten