Kastamonu’nun Araç ilçesinde, bir kişi tartıştığı şahıs tarafından baltayla saldırıya uğradı ve ağır yaralandı. Korkunç kavga anı, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olayın Detayları

Olay, dün gece saatlerinde Çay Mahallesi’nde gerçekleşti. Bilgilere göre, Tayfun E. ile Ömer G. arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Tayfun E., elindeki balta ile Ömer G.'ye saldırdı.

Çankırı’da Yemek Yerken Soluk Borusuna Yiyecek Kaçan Adam Hayatını Kaybetti Çankırı’da Yemek Yerken Soluk Borusuna Yiyecek Kaçan Adam Hayatını Kaybetti

Yaralı Hastaneye Kaldırıldı

Vücuduna aldığı balta darbeleriyle ağır yaralanan Ömer G., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Araç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından Ömer G., Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi ve tedavi altına alındı.

Saldırgan Gözaltına Alındı

Olayın hemen ardından harekete geçen polis ekipleri, suç aleti balta ile birlikte Tayfun E.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Tayfun E., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güvenlik Kamerası Görüntüleri

Öte yandan, baltalı saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Tayfun E.'nin Ömer G.'ye arkadan yaklaşıp başına vurduğu, yere düştükten sonra bir kez daha karın bölgesine balta ile vurduğu görülüyor.

Kaynak: İHA