Eski sevgilisi nişanlanınca otobüsle gelip öldürmüş: korkunç cinayetin detayları Eski sevgilisi nişanlanınca otobüsle gelip öldürmüş: korkunç cinayetin detayları

Sarıyer’deki Prof. Ali Kemal Yiğitoğlu Ortaokulu’nda, bir öğrencinin babası tarafından öğretmene şiddet uygulandığı iddia edildi. Okulda görevli öğretmen Necla Ö., yaşıtlarına zorbalık yaptığı gerekçesiyle bir öğrencisini uyardı. Öğrencinin bu uyarıya “Bana nasıl davranacağınızı öğreneceksiniz” şeklinde tehditkar bir yanıt verdiği, öğretmenin ise “Evladım ben senin öğretmeninim. Bu nasıl bir üslup?” diyerek karşılık verdiği belirtildi.

Öğretmeni Yaralayan Veli Gözaltına Alındı

Öğretmen Necla Ö., daha sonra öğrencinin babası Ali Ç.'yi okula çağırdı. Daha önce de okul öğretmenleri ve yöneticileri ile tartışan ve sorun çıkaran Ali Ç., okul koridorunda karşılaştığı öğretmen Nazlı Ö.'ye yumruk atarak yaraladı. Öğretmen, aldığı darbe sonucu yaralanarak hastaneye kaldırıldı ve iş göremezlik raporu alındı.

Polis Ekipleri Olaya Müdahale Etti

Polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlatarak veli Ali Ç.'yi gözaltına aldı. Öte yandan, benzer nedenlerle öğrencinin ara dönemde başka bir okula nakledildiği öğrenildi. Öğretmenin darp edildiği anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kaynak: İHA