Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Korkuteli ilçesinde düzenlenen bir toplantıda tarım ve hayvancılığa yönelik yeni projelerini açıkladı. Böcek, “Ürün depolama ve nakliyesinde önemli bir gider olan kasa maliyetlerini kuracağımız Plastik Kasa Üretim Tesisleriyle düşüreceğiz. Çiftçilerimize güneş enerjili panel desteğinde bulunacağız. Canlı Hayvan Borsası Kompleksi kuracağız” dedi.

Korkuteli’de Toplantı

Başkan Böcek, CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran’ın Proje Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Böcek, Korkuteli’nde 58 mahallede muhtarlar ve STK’lar ile toplantılar düzenleyerek sorunları belirlediklerini ve çözüm ürettiklerini söyledi.

Plastik Kasa Üretim Tesisi

Başkan Böcek, ürün depolama ve nakliyesinde önemli bir gider olan kasa maliyetlerini düşüreceklerini belirtti. Bu amaçla Plastik Kasa Üretim Tesisleri kuracaklarını açıkladı.

Antalya Teleferik Kazasında Hayatını Kaybeden Kişi Meğerse Ziyarete Gelmiş Antalya Teleferik Kazasında Hayatını Kaybeden Kişi Meğerse Ziyarete Gelmiş

Güneş Paneli Desteği

Başkan Böcek, çiftçilere güneş enerjili panel desteği sağlayacaklarını belirtti. Bu sayede tarımı güneş enerji sistemleri ile destekleyeceklerini ve sürdürülebilir enerji kullanımını teşvik edeceklerini ifade etti.

Canlı Hayvan Borsası

Başkan Böcek, Antalya dışındaki üreticileri ve erbaplarını Antalya Canlı Hayvan Borsası Kompleksi’nde buluşturarak ticaretlerini şeffaf bir piyasada yapmalarını sağlayacaklarını belirtti.

Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı

Başkan Böcek, Konyaaltı’nda CHP Meclis Üyesi Adayı Ahmet Aydın’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına da katıldı. Böcek, “Buradaki birliğimizi, bütünlüğümüzü 31 Mart’ta sandığa da yansıtacağız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi